100.Yazı

100.Yazı

100.Yazı

Hepinize merhaba değerli ikctekno.org okuyucuları!

Bir yılı aşkın süredir teknolojiden bilime, astronomiden sağlığa birçok konuda blog ve dergi yazıları ile yazarlarımız kalemlerini oynattılar. İşte tam bu noktada, blog kısmında 100.yazımıza ulaşmanın sevinci içinde bu yazıyı siz çok değerli okuyucularımız ve çokça kıymetli yazarlarımız için hazırladık.

Gün geçtikçe genişleyen yazar kadromuz; güncel, popüler ve ilgi çekici başlıklar ile kalemlerini kuvvetlendirmeye ve sizlerle bağ kurmaya devam ettiler. Şimdi ise bu gurur verici dönüm noktasında, 100. yazımızda, onlara tüm samimiyetimiz ve gururumuzla teşekkürlerimizi sunuyor ve kendilerini tebrik ediyoruz.

Bir düşünceyi ya da bilgiyi kaleme almak ve bunu başka birine (okuyucuya) aktarmak bir insan için büyük yetenek ister ve bu yeteneği de yazarak güçlendirmek mümkündür. Bunu harika bir şekilde gerçekleştiren, kendilerini ve topluluğumuza değer katan yazar ekibimizin bu başarısında ve mutluluğunda bizlerde olmak istedik.

Ayrıca yazılarımızın editörlük görevini üstlenen Aleyna ÖZNARÇİÇEĞİ ve Umur Batuhan ÖZMEN’e yazıların daha da iyi olması için gösterdikleri çabaları ve emekleri için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bu doğrultuda yazarlarımız: Aleyna ÖZNARÇİÇEĞİ, Barkın TUNÇ, Berkay BEZKOKTU, Duygu GENÇER, Eren GÜÇLÜER, Funda Gül DEMİRCİ, Gül Kader GÖGÜS, Halit AÇIKGÖZ, İrem UZUN,  Kaan ÖĞRÜK, Hatice Kübra KOÇYİĞİT, Merve SAYAR, Mehmet Ömer DOĞRU, Oğuzhan KESMEZ, Emre SIĞIRCI, Selçuk ÇELİK, Şevval ÖZKAYA, Şevval TAŞÇI, Umur Batuhan ÖZMEN arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, kalemlerinin daim olmasını temenni ediyoruz…

Teknoloji ile kalın, bizimle kalın…

Teknoloji Topluluğu Yönetim Kurulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir